Dnia 30 września 2024 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025. W wyborach startowało 29 kandydatów z klas 4-8. Swoje programy wyborcze kandydaci zaprezentowali na terenie szkoły rozwieszając plakaty wyborcze. Znalazło się na nich wiele ciekawych pomysłów, które teraz nowy Samorząd Uczniowski będzie starał się zrealizować. Wybory wygrał Krystian […]

Wybory wygrał Krystian Obuchowski z klasy 8c i został tym samym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego, zastępcą został Krzysztof Łyskawa z klasy 8b.

Pozostali członkowie to:   Bruno Herman  z klasy 6b, Antoni Babik z klasy 7c,  Jacek Zakrzewski z klasy 7a, Marta Karwat z klasy 6c.

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały nauczycielki: Wioletta Markuszewska, Anna Skibicka i Beata Zawarta.

Wszystkim gratulujemy i życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym:-)