12 października Hiszpania obchodzi swoje Święto Narodowe (Día de la Hispanidad). Dlaczego 12 października? W tym właśnie dniu Krzysztof Kolumb dopłynął do Ameryki. W naszej szkole również uczciliśmy ten ważny dla Hiszpanii dzień. Podczas przerw uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, w ten sposób mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę, ponadto dowiedzieli […]

W naszej szkole również uczciliśmy ten ważny dla Hiszpanii dzień. Podczas przerw uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, w ten sposób mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę, ponadto dowiedzieli się niezwykłych i zaskakujących ciekawostek. Na przerwach towarzyszyła uczniom hiszpańska muzyka, a na lekcjach próbowali typowych potraw z krajów hiszpańskojęzycznych.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu.

Muchas gracias!