Jak to jest pomagać innym? Zwyczajnie dobrze! A jak to jest posprzątać za innych? Na pewno szlachetnie. Pewnego piątkowego późnego popołudnia nasi wolontariusze postanowili posprzatać teren wokół szkoły. Przeszukując okoliczne skwerki, trawniki i plac zabaw, znaleźli nie tylko śmieci, ale również siłę, czas i przede wszystkim chęci. Akcja powiodła się sukcesem – 63 kg śmieci […]
Pewnego piątkowego późnego popołudnia nasi wolontariusze postanowili posprzatać teren wokół szkoły. Przeszukując okoliczne skwerki, trawniki i plac zabaw, znaleźli nie tylko śmieci, ale również siłę, czas i przede wszystkim chęci. Akcja powiodła się sukcesem – 63 kg śmieci czeka na wywóz tam, gdzie ich miejsce.
31. Akcja Sprzątanie Świata – Polska zaliczona! By żyło się lepiej i czyściej 😊