Dnia 22.10.2024r. o godz. 16.15, w świetlicy szkolnej odbył się konkurs recytatorski pt. „Przyszła jesień”.  Do konkursu przystąpiło 25 uczniów z klas 1 – 3. Laureatami konkursu zostali: – pierwsze miejsce  Celina Werwińska kl. IIIa, – drugie miejsce egzekwio Laura Toczew kl. Ic, Zuzanna Drygalska kl. IIa, – trzecie miejsce egzekwio Zofia Szymankiewicz kl. IIIa, […]

– pierwsze miejsce  Celina Werwińska kl. IIIa,

– drugie miejsce egzekwio Laura Toczew kl. Ic, Zuzanna Drygalska kl. IIa,

– trzecie miejsce egzekwio Zofia Szymankiewicz kl. IIIa, Kalina Sadowska kl. IId,   Madeline Sala kl. Ie.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody.  Przygotowane i zaprezentowane wiersze pozwoliły nam przeżyć w miłej, jesiennej atmosferze to wtorkowe popołudnie. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za pomoc  w przegotowaniu dzieci do konkursu.