W sobotę 8 czerwca br. na terenie szkoły odbył się Festyn Rodzinny „POKAŻ SWĄ MOC, NIOSĄC POMOC”. Na uczestników czekała moc atrakcji, przez występy artystyczne uczniów, zespołów tanecznych, grup sportowych, pokazy udzielania pierwszej pomocy, zawody umiejętności sportowych, pokazy sprzętu strażackiego, fotobudki, plecenie warkoczyków, malowanie twarzy, po konkurs fantowy z niezliczoną ilością atrakcyjnych nagród. Dla łasuchów […]

W sobotę 8 czerwca br. na terenie szkoły odbył się Festyn Rodzinny „POKAŻ SWĄ MOC, NIOSĄC POMOC”. Na uczestników czekała moc atrakcji, przez występy artystyczne uczniów, zespołów tanecznych, grup sportowych, pokazy udzielania pierwszej pomocy, zawody umiejętności sportowych, pokazy sprzętu strażackiego, fotobudki, plecenie warkoczyków, malowanie twarzy, po konkurs fantowy z niezliczoną ilością atrakcyjnych nagród. Dla łasuchów przygotowane były stoiska kulinarne z ciastem, lodami, napojami i ciepłą strawą.

Na imprezie mieliśmy również zaszczyt gościć Pana Wójta Gminy Dopiewo Sławomira Skrzypczaka, Pana Kierownika Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Tomasza Kąkolewskiego,  Pana Sołtysa Skórzewa Walentego Moskalika oraz Panią Radną Gminy Dopiewo Mariolę Walich. Podczas festynu ochotnicy mogli oddać krew oraz zgłosić chęć zostania dawcą szpiku. Wiemy już, że „swą moc pokazało” 35 dawców krwi. Dziękujemy! Jesteśmy z Was dumni!

A poniżej zachęcamy do obejrzenia galerii z naszego szkolnego wydarzenia.