W piątek 12 maja uczniowie klasy 3c wzięli udział w spotkaniu autorskim z poznańską autorką książek dla dzieci – Magdaleną Podbylską. Pani Magda jest autorką m.in. książki pt. A u nas powstanie, przybliżającej młodym czytelnikom historię powstania wielkopolskiego oraz cyklu opowiadań o młodych detektywach. W czasie spotkania, nasi uczniowie mogli dowiedzieć się jak wyglądają kulisy […]

W piątek 12 maja uczniowie klasy 3c wzięli udział w spotkaniu autorskim z poznańską autorką książek dla dzieci – Magdaleną Podbylską. Pani Magda jest autorką m.in. książki pt. A u nas powstanie, przybliżającej młodym czytelnikom historię powstania wielkopolskiego oraz cyklu opowiadań o młodych detektywach. W czasie spotkania, nasi uczniowie mogli dowiedzieć się jak wyglądają kulisy pracy pisarza i jacy ludzie zaangażowani są w powstawanie efektu końcowego pracy pisarza, czyli wydrukowanej książki. Trzecioklasiści mieli również możliwość zadawać pytania na interesujące ich tematy, a dla chętnych istniała możliwość nabycia książek z osobistą dedykacją autorki.

Za zaproszenie i organizację spotkania, dziękujemy skórzewskiej filii GCKiBP w Dopiewie.

Wojciech Czarnecki