W dniach 27.06 – 1.07.2022 w godz. 8:00 – 15:30 w naszej szkole odbędę się półkolonie letnie. 105 uczniów podzielonych na 7 grup weźmie udział w zorganizowanych zajęciach takich jak: – wyjazd do parku linowego nad poznańską Maltą, – zajęcia robotyki, – zajęcia jujitsu, – wyjazd do poznańskiego Nowego ZOO, – wyjazd do Multikina 51 […]

– wyjazd do parku linowego nad poznańską Maltą,

– zajęcia robotyki,

– zajęcia jujitsu,

– wyjazd do poznańskiego Nowego ZOO,

– wyjazd do Multikina 51 w Poznaniu,

– wyjazd do Ogrodu Botanicznego w Poznaniu połączony z warsztatami.

W programie również zajęcia z wychowawcami grup, którzy przeprowadzą gry i zabawy integracyjne, zajęcia plastyczno–artystyczne oraz gry i zabawy ruchowe w szkolnej sali gimnastycznej.