Osiągnięcia naszych uczniów
         Uczennica naszej szkoły NATASZA LUDWICZAK uczestniczyła w Andrzejkowym Festiwalu Piosenki Światowej, który odbył się w Zespole Szkół nr 8 w Poznaniu. Natasza zaprezentowała piosenkę pt: „ Ruszaj z bluesem” i zdobyła Grand Prix - Złotego Kangura.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
natasza
20171207 152644

      Karol Barczyk kolejny raz stanął na najwyższym podium w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Czego dzieci chcą od św. Mikołaja" odbywających się w Zielonej Górze.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
img6

Informacje dotyczące półkolonii zimowych 2017/2018
          Półkolonie zimowe odbywają się w terminie 12 - 16 luty 2018 roku (pierwszy tydzień ferii zimowych). Koszt półkolonii to 130 zł. Dokumenty, które należy złożyć w komplecie w gabinecie psychologa/pedagoga to:
- dowód wpłaty na kwotę 130 zł.
- karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku,
- zgoda na udział dziecka w półkoloniach,
- zgoda na udział w zabawach na jump arenie.

Wpłat za półkolonie należy dokonywać na konto: 14 9043 1012 2012 0056 9914 0001


Regulamin półkolonii
Zasady Rekrutacji Półkolonii
Zapisy na półkolonie zimowe w SP NR 1 w Skórzewie
     5 grudnia 2017 roku o godz. 17.30 w stołówce szkolnej odbędą się zapisy na półkolonie zimowe, które odbędą się w naszej szkole od 12 - 16 lutego 2018 roku, koszt - 130 zł.- ZAPRASZAMY!

Przewidywany program:
- wizyta w Parku Rodzinka,
- zabawa na Jump Arenie,
- wyjazd do teatru i kina,
- sportowy dzień w Cenrtum Fabianowo.

Półkolonie trwają w godzinach 8.00 - 15.00
Informacja dotycząca płatności przelewem za obiady
     Płatności przelewem mogą dokonywać osoby, które decydują się na abonament miesięczny tj; tylko zupa lub tylko drugie danie lub cały obiad. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę, szkołę, typ obiadu (np. cały obiad)
Czytaj więcej
Osiągnięcia naszych ucznów
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Karol Barczyk z klasy 4 a został zwycięzcą w zawodach pływackich, w dwóch kategoriach: 50 m stylem grzbietowym i 50 m stylem klasycznym. 
Czytaj więcej
Możliwość wynajmu sal gimnastycznych
Informujemy, że istnieje mozliwość wynajmu sali gimnastycznej w szkole. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Panią Anną Stachowską.

ogłoszenie wynajem1 1
Przedstawienie z okazji Święta Niepodległości
          Apel z okazji Święta Niepodległości na stałe wpisał się do kalendarza imprez w Szkole Podstawowej nr 1 w Skórzewie. W tym roku przedstawienie odbyło się w naszej szkole 9 listopada, a jego tematyka była związana z symbolami narodowymi.

       Uczniowie przygotowali słowno-taneczno-muzyczną inscenizację, która ukazywała losy Polski już od pradawnych czasów. Na scenie pojawiły się biało-czerwone kolory polskiej flagi oraz godło. Młodzi aktorzy w pewnej ze scen opowiedzieli również o tym, jak powstał nasz hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego”. Widzowie mieli okazję brać udział w żywej lekcji historii, która przypominała o trudnych losach naszych przodków w walce o wolność.
Czytaj więcej