Nauczyciele

 DYREKTOR:
Tomasz Kąkolewski
WICEDYREKTOR:
Elżbieta Mądra, Lidia Paech

 Nauczyciele:

 Klasa 
 Wychowawca/ przedmiot
 Sala
   1a   Anna Konieczna\  edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne   105 B
   1b   Beata Rogowicz-Kubiak\  edukacja wczesnoszkolna  109 B
   1c   Kinga Gmur\  edukacja wczesnoszkolna  102 B
   2a  Aurelia Wachowiak\  edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne    5 A
   2b  Kasia Bilińska-Kaus\  edukacja wczesnoszkolna    4 A
   2c  Ilona Ellmann-Wybieralska\ edukacja wczesnoszkolna  106 B  
   3a   Anita Kurtz - Lewandowska\ edukacja wczesnoszkolna    107 B
   3b   Natalia Zbonikowska\ edukacja wczesnoszkolna    3 A
   3c   Tamara Olekszy\ edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne  105 C
   3d   Marta Pauszek\ edukacja wczesnoszkolna  104 C
   3e   Martyna Strzykała\ edukacja wczesnoszkolna  101 B
   3f   Ewa Wichlińska\ edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna  103 C
   3g   Aneta Walczuk\ edukacja wczesnoszkolna  104 B
   4a   Magdalena Krociak\ przyroda    5 B
   4b    Beata Zawarta\ język angielski    9 A
   4c   Łukasz Grabia\ wychowanie fizyczne    13
   4d   Maria Nowicka\  historia, informatyka
 108 B 
   4e   Kamila Kubiak\ informatyka, świetlica 7A/8A
   4f   Ewa Superczyńska\ matematyka   12 A
   4g   Marta Majewska\ język polski   7 C
   5a   Izabela Zboralska\  matematyka   8 B
   5b   Maria Mytko\  język polski
  7 B
   5c   Bartosz Kończal\  przyroda, technika, wychowanie fizyczne  102 A
   5d   Dorota Łojewska\  język angielski   9 B
   6a   Wioletta Markuszewska\  język polski, logopedia   10 B
   6b   Anna Skibicka\  wychowanie fizyczne  102 C
   6c   Agnieszka Przybylak\  język angielski   11 B

 Nauczyciel  Przedmiot
Adamska-Skwarek Joanna religia
Chętnik Marcin wychowanie do życia w rodzinie
 Chodorowska Justyna   język polski
Czarnecki Wojciech biblioteka, historia
Ignaszak Iwona plastyka, świetlica
Jędrzejczak Wirginia pedagog
Klonowska Marta
język angielski
Kuczewska Izabela świetlica, przyroda
Leitgeber Hanna świetlica
Marchwicka Karina zajęcia kompuertowe
Mądra Elżbieta nauczyciel wspomagający
Paech Lidia matematyka
Przyborowska Maria  religia
Stawniak Marcin świetlica
Walaszczyk Kamil religia
Wojtaszek Joanna muzyka, świetlica