Wyniki Gminnych Mistrzostw w piłce ręcznej i koszykówce chłopców i dziewcząt

Mistrzostwa Gminy Dopiewo w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców (Dopiewo 16.11.2016) :
WYNIKI DZIEWCZĄT:
SP Dopiewo - SP Dąbrowa 10:1
SP Skórzewo - SP Dąbrówka 6:1 (Kosińska 3, Adaszak, Dywańska, Białek)
SP Dąbrówka - SP Dąbrowa 6:1
SP Skórzewo - SP Dopiewo 7:1 (Białek 3, Dywańska, Adaszak, Kosińska, Kozłowska)
SP Skórzewo - SP Dąbrowa 10:3 (Kozłowska 3, Adaszak 2, Ball 2, Włoszyńska, Dywańska, Białek)
SP Dąbrówka - SP Dopiewo 10:1
Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Skórzewie 3 6 23:5 - awans do Półfinału Powiatu Poznańskiego
2. SP w Dąbrówce 3 4 17:8
3. SP w Dopiewie 3 2 12:18
4. SP w Dąbrowie 3 0 5:26
5-8. SP im. K.Nowaka w Dąbrówce, SP Dopiewiec, SP Konarzewo, SP Więckowice.

WYNIKI CHŁOPCÓW:
SP Dąbrowa - SP Dąbrówka 3:2
SP Skórzewo - SP Dąbrówka 19:5 (Urbanowicz 7, S. Pogonowski 3, J. Pogonowski 2, Jankowski 2,
Nowicki 2, Adamkiewicz, Kowalewski, Śniegowski)
SP Dąbrowa - SP Skórzewo 2:15 (Nowicki 4, Urbanowicz 3, S. Pogonowski 3, Jankowski 2,
Adamkiewicz, Kowalewski, Lechniak)

Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Skórzewie 2 4 34:7
2. SP w Dąbrowie 2 2 5:17
3. SP w Dąbrówce 2 0 7:22
4-8. SP im. K. Nowaka w Dąbrówce, SP Dopiewiec, SP Dopiewo, SP Konarzewo, SP Więckowice.

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt (Skórzewo 21.11.2016) :
WYNIKI :
SP nr 1 Mosina - SP Szczodrzykowo 2 - 6
SP nr 2 Luboń - SP Skórzewo 4 – 12 (Białek 6, Kozłowska 4, Kosińska 2)
SP Szczodrzykowo – SP Skórzewo 3-10 (Białek 4, Kosińska 3, Adaszak, Kozłowska, Włoszyńska)
SP nr 2 Luboń - SP nr 1 Mosina 6 – 3
SP Szczodrzykowo – SP nr 2 Luboń 1-1
SP nr 1 Mosina - SP Skórzewo 0 - 17 (Białek 4, Adaszak 4, Kosińska 3, Włoszyńska 2, Dywańska,
Kozłowska, Prościńska, Ryglewicz)

Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Skórzewie 3 6 39:7 - awans do Finału Powiatu Poznańskiego
2. SP w Szczodrzykowie 3 3 10:13 - awans do Finału Powiatu Poznańskiego
3. SP nr 2 w Luboniu 3 3 11:16
4. SP nr 1 w Mosinie 3 0 5:29

Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej chłopców (Skórzewo 23.11.2016) :
WYNIKI :
SP nr 5 Swarzędz - SP Przeźmierowo 7-3
SP Biedrusko - SP Radzewo 8-7
SP Przeźmierowo – SP Skórzewo 1-12 (Urbanowicz 3, Jankowski 3, S. Pogonowski 2, Nowicki 2,
Śniegowski2)
SP nr 5 Swarzędz - SP Radzewo 7-6
SP Skórzewo – SP Biedrusko 15-2 (Urbanowicz 4, Adamkiewicz 3, Jankowski 2, Nowicki 2,
Śniegowski 2, S. Pogonowski , Kowalewski)
SP Radzewo – SP Przeźmierowo 8-6
SP nr 5 Swarzędz - SP Skórzewo 2-15 (Nowicki 6, Urbanowicz 2, Jankowski 3, S. Pogonowski,
Adamkiewicz, Śniegowski, Kowalewski)
SP Biedrusko – SP Przeźmierowo 5-6
SP Radzewo – SP Skórzewo 3-14 (Urbanowicz 5, Adamkiewicz 2, Kowalewski 2, Jankowski 2,
Nowicki, S. Pogonowski, Lechniak)
SP nr 5 Swarzędz – SP Biedrusko 4-7

Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Skórzewie 4 8 56:8 - awans do Finału Powiatu Poznańskiego
2. SP w Biedrusku 4 4 22:32 - awans do Finału Powiatu Poznańskiego
3. SP nr 5 w Swarzędzu 4 4 20:31
4. SP w Radzewie 4 2 24:35
5. SP w Przeźmierowie 4 2 16:32


Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt (Buk 28.11.2016) :
WYNIKI :
SP Skórzewo - SP Kleszczewo 6-6 Kosińska 2, Kozłowska, Białek, Dywańska, Adaszak)
SP Buk - SP Chomęcice 18-0
SP Przeźmierowo – SP Kleszczewo 5-5
SP Buk - SP Skórzewo 18-8 (Kosińska 5, Białek 2, Adaszak)
SP Przeźmierowo – SP Chomęcice 5-2
SP Buk – SP Przeźmierowo 15-0
SP Chomęcice - SP Skórzewo 3-8 (Kozłowska 3, Dywańska, Ball, Białek, Kosińska, Adaszak)
SP Buk – SP Kleszczewo 12-0
SP Kleszczewo – SP Chomęcice 10-4
SP Skórzewo – SP Przeźmierowo 10-6 (Dywańska 3, Kozłowska 3, Gryniewicz 2, Białek 2)

Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Buku 4 8 63:08 - awans do rejonu Poznań Teren Zachód
2. SP w Skórzewie 4 5 32:33 - awans do rejonu Poznań Teren Wschód
3. SP w Kleszczewie 4 4 21:27
4. SP w Przeźmierowie 4 3 16:32
5. SP w Chomęcicach 4 0 9:41
6. SP w Szczodrzykowie

Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej chłopców (Mosina 30.11.2016) :
WYNIKI :
SP Skórzewo – SP nr 1 Mosina 6 – 5 (Urbanowicz 3, Nowicki 2, Jankowski)
SP Biedrusko – SP Buk 1 – 8
SP Rokietnica – SP nr 2 Luboń 2 - 6
SP nr 1 Mosina – SP Biedrusko 13 - 1
SP Skórzewo – SP nr 2 Luboń 6 – 3 (Nowicki 3, S. Pogonowski 2, Lechniak)
SP Buk – SP Rokietnica 6 - 6
SP Biedrusko – SP nr 2 Luboń 3 - 4
SP nr 1 Mosina – SP Buk 9 - 4
SP Skórzewo – SP Rokietnica 10 – 1 (Urbanowicz 4, S. Pogonowski 2, Śniegowski, Jankowski,
Adamkiewicz, Nowicki)
SP nr 1 Mosina – SP nr 2 Luboń 9 - 5
SP Biedrusko – SP Rokietnica 3 - 4
SP Skórzewo – SP Buk 10 – 5 (Urbanowicz 3, S .Pogonowski 2, Jankowski 2, Nowicki 2,
J. Pogonowski)
SP nr 1 Mosina – SP Rokietnica 9 - 3
SP Skórzewo – SP Biedrusko 8 – 4 (Urbanowicz 5, S. Pogonowski, J. Pogonowski, Nowicki)
SP Buk – SP nr 2 Luboń 4 - 9

Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Skórzewie 5 10 40:18 - awans do rejonu Poznań Teren Zachód
2. SP nr 1 w Mosinie 5 8 45:19 - awans do rejonu Poznań Teren Wschód
3. SP nr 2 w Luboniu 5 6 27:24
4. SP w Buku 5 3 27:35
5. SP w Rokietnicy 5 3 18:33
6. SP w Biedrusku 5 0 11:39


Finał Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej Dziewcząt (Gniezno 21.02.2017) :
WYNIKI :
SP Skórzewo – SP Jarocin 15 – 6 (Kosińska 5, Adaszak 3 , Białek 2, Kozłowska 2, Ball, Prościńska,
Ryglewicz)
SP nr 12 Gniezno – Miłosław 24 – 3
SP Jarocin – SP Miłosław 10 - 7
SP nr 12 Gniezno – SP Skórzewo 21 – 5 (Adaszak 3, Białek, Kosińska)
SP Skórzewo – SP Miłosław 19 – 9 (Adaszak 6, Białek 4, Kosińska 4, Kozłowska 2, Ryglewicz,
Ball, Dywańska)
SP nr 12 Gniezno – SP Jarocin 19 -4

Klasyfikacja końcowa:
1. SP nr 12 w Gnieźnie 3 6 64:12 - awans do Finałów Mistrzostw Wielkopolski
2. SP w Skórzewie 3 4 39:36
3. SP w Jarocinie 3 2 20:41
4. SP w Miłosławiu 3 0 19:53

Finał Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Zachód w piłce ręcznej chłopców (Oborniki 10.03.2017) :
WYNIKI :
SP Skórzewo – SP Opalenica 14 – 8 (Nowicki 5, Jankowski 4,Urbanowicz 3, J. Pogonowski,
Lechniak )
SP nr 4 Oborniki – SP Rakoniewice 17 – 5
SP nr 4 Oborniki – SP Opalenica 13 - 5
SP Skórzewo – SP Rakoniewice 16 – 5 (S. Pogonowski 5, Urbanowicz 2, Nowicki 2, Jankowski 2,
Adamkiewicz 2, J. Pogonowski, Lechniak, Kowalewski)
SP Opalenica – SP Rakoniewice 7 – 9
SP nr 4 Oborniki – SP Skórzewo 12 – 7 ( J. Pogonowski 2, S. Pogonowski, Urbanowicz, Nowicki,
Jankowski, Lechniak)

Klasyfikacja końcowa:
1. SP nr 4 w Obornikach 3 6 42:17 - awans do Finałów Mistrzostw Wielkopolski
2. SP w Skórzewie 3 4 37:25
3. SP w Rakoniewicach 3 2 19:40
4. SP w Opalenicy 3 0 20:36

Nasza szkoła występowała w następujących składach:

Dziewczęta:
Jaśmina Cytrowska 6d, Marta Kurzaj 6b, Maja Adaszak 6a, Martyna Białek 6d, NataliaKosińska6d, Natasza Kozłowska 6c, Natalia Dywańska 6d, Martyna Gryniewicz 6d, Oliwia Prościńska 6b,
Julia Włoszyńska 5b, Magdalena Ryglewicz 6e, Karolina Ball 6b.

Chłopcy:
Piotr Zakrzewski 6a, Błażej Krociak 6c, Jan Pogonowski 6b, Stanisław Pogonowski 6b,
Stanisław Urbanowicz 6e, Filip Jankowski 6b, Jan Nowicki 6b, Marcel Śniegowski 6a,
Filip Kowalewski 6b, Krystian Lechniak 6b, Adam Przybylski 6b, Michał Adamkiewicz 6b.

Mistrzostwa Gminy Dopiewo w koszykówce chłopców
(Dąbrówka 28.02.2017) – I miejsce

WYNIKI :
SP Skórzewo – SP Konarzewo 38:10
SP Skórzewo – SP Więckowice 61:4
SP Skórzewo – SP Dąbrowa 32:4
SP Skórzewo – SP Dąbrówka 38:17


Półfinał Mistrzostw Powiatu poznańskiego w koszykówce chłopców
(Skórzewo 03.03.2017)

WYNIKI :
SP Skórzewo – SP Stęszew 32:4
SP Tarnowo Podgórne – SP nr 3 Luboń 21:15
SP Stęszew – SP Tarnowo Podgórne 13:22
SP Skórzewo – SP nr 3 Luboń 40:6
SP Stęszew – SP nr 3 Luboń 7:12
SP Skórzewo – SP Tarnowo Podgórne 38:26

Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Skórzewie 3 6 110:36 - awans do Finału Powiatu poznańskiego
2. SP w Tarnowie Podgórnym 3 5 69:66 - awans do Finału Powiatu poznańskie
3. SP nr 3 w Luboniu 3 4 33:68
4. SP w Stęszewie 3 3 24:66


Finał Mistrzostw Powiatu poznańskiego w koszykówce chłopców
(Suchy Las 13.03.2017)

WYNIKI :
SP nr 1 Mosina – SP Wiry 25:12
SP Skórzewo – SP Suchy Las 34:16
SP nr 4 Swarzędz – SP Skórzewo 11:20
SP Suchy Las – SP Wiry 12:16
SP Skórzewo – Wiry 52:12
SP nr 1 Mosina – SP nr 4 Swarzędz 25:12
SP nr 1 Mosina – SP Suchy Las 26:18
SP nr 4 Swarzędz – SP Wiry 30:20
SP Suchy Las – SP nr 4 Swarzędz 17:22
SP Skórzewo – SP nr 1 Mosina 32:22

Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Skórzewie 4 8 138:61 – awans do Rejonu Poznań Teren Zachód
2. SP nr 1 w Mosinie 4 7 98:74 - awans do Rejonu Poznań Teren Wschód
3. SP nr 4 w Swarzędzu 4 6 75:82
4. SP w Wirach 4 5 60:119
5. SP w Suchym Lesie 4 4 63:98
6. SP w Tarnowie Podgórnym

Nasza szkoła występowała w następującym składzie:
Stanisław Pogonowski 6b, Jan Pogonowski 6b, Adam Przybylski 6b, Marcin Forreiter 6c, Partyk Ignaszak 6c, Igor Mastalerz 6d, Jakub Staniszewski 6e, Dawid Celian 6e, Jędrzej Ludwiczak 6e, Maksymilian Leszczyński 6e, Antoni Krawiecki 5b, Stanisław Skowroński 5b.

Opracował
Łukasz Grabia